צוות המרכז

צוות המרכז

פרופ' לין שלר

פרופ' לין שלר

פרופ' לין שלר מכהנת כפרופסור במחלקה לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן גוריון, מנהלת את מרכז אפריקה ע"ש תמר גולן וכן ראשת התכנית הבין-אוניברסיטאית ללימודי אפריקה.
מחקריה של לין עוסקים בהיסטוריה של לאומיות באפריקה, עיור ופיתוח בין לאומי בתקופה הפוסט קולוניאלית, עם מומחיות מיוחדת על ניגריה. היא בוחנת את המפגשים הקולוניאליים והפוסט-קולוניאליים בין חברות אפריקאיות ומערביות. פרופ' שלר פרסמה וערכה ספרים ומאמרים רבים הנוגעים לעיור, דקולוניזציה, לאומיות, פיתוח, ספורט וספרות באפריקה. המחקר הנוכחי שלה עוסק בקשר בין ניגריה וישראל בשנות ה60.

אימייל: [email protected]

שחר פירר

שחר פירר

רכזת אדמיניסטרטיבית

שחר פירר היא בוגרת תואר ראשון בספרות אנגלית והיסטוריה כללית מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. שחר החלה את עבודתה במרכז אפריקה בשנת 2018. שחר אחראית על ניהול צוות העובדים והפעילות השוטפת של מרכז אפריקה הכוללת תכנון אירועים וכנסים, ארגון הסיור הלימודי ליבשת אפריקה, טיפול בתקציב המרכז ועוד.

מייל ליצירת קשר: [email protected]

שחר ליבנה

שחר ליבנה

רכזת פרויקטים והתמחויות

שחר היא בעלת תואר ראשון בלימודי אפריקה והיסטוריה מטעם אוניבריסטת בן גוריון. כיום, שחר הינה סטודנטית ל- MEM ברפואת חירום, מוכנות ותגובה למקרי חירום ואסונות. כמו כן, שחר פועלת כעוזרת ההוראה בקורס "אפריקה ואקטיביזם", ומתאמת את תוכנית ההתמחויות של המרכז. בנוסף היא גם עוזרת בארגון אירועים וכנסים שהמרכז מקיים.
מייל ליצירת קשר: [email protected]

אורי בסן דבש

אורי בסן דבש

רכז פרויקטים

אורי הוא סטודנט שנה שלישית לתואר ראשון. הוא משלב לימודים בתכנית הבין אוניברסיטאית ללימודי אפריקה עם לימודי פוליטיקה וממשל. במרכז אפריקה, אורי אחראי על פרויקט הקולנוע האפריקאי "אפרוסינמה", ועל הפורום לתארים מתקדמים. בנוסף, אורי עוזר לארגן ולהוציא לפועל אירועים שונים של המרכז.
מייל ליצירת קשר: [email protected]

אלה אלף

אלה אלף

רכזת פרויקטים

אלה היא סטודנטית בשנה ג' לתואר הראשון. היא משלבת לימודים בתכנית הבין אוניברסיטאית ללימודי אפריקה עם לימודי פוליטיקה וממשל. אלה היא העורכת של העלון השבועי של מרכז אפריקה "השבוע באפריקה", ושל המגזין החודשי של המרכז. בנוסף, אלה עוזרת לארגן ולהוציא לפועל אירועים שונים של המרכז.
מייל ליצירת קשר: [email protected]

עמרי עובדיה

עמרי עובדיה

רכז פרויקטים

עמרי הוא סטודנט שנה שנייה לתואר הראשון. עמרי משלב לימודים במרכז הבין אוניברסיטאי ללימודי אפריקה, לימודי פוליטיקה וממשל ולימודי פוליטיקה וחברה אירופית. עמרי אחראי על תחזוק ותפעול האתרים של המרכז, ושל כל חשבונות המדיה החברתית. בנוסף, עמרי עוזר לארגן ולהוציא לפועל אירועים שונים של המרכז
מייל ליצירת קשר: [email protected]