צוות המרכז

צוות המרכז

פרופ' לין שלר

פרופ' לין שלר

מנהלת המרכז

מאז 2011 מכהנת פרופ' לין שלר כראש מרכז אפריקה. בתפקידה זה היא מארגנת ומפקחת על שורה רחבה של פעילויות אקדמיות, מחקריות ותרבותיות.
ליצירת קשר: [email protected]

שחר פירר

שחר פירר

רכזת אדמיניסטרטיבית

שחר פירר היא בוגרת תואר ראשון בספרות אנגלית והיסטוריה כללית בבן גוריון. שחר החלה את עבודתה במרכז אפריקה בשנת 2018. מאז, שחר אחראית על ניהול הפעילות השוטפת של מרכז אפריקה. ליצירת קשר: [email protected]

אבישג לוי

אבישג לוי

אחראית כספים וכוח אדם

אבישג היא בוגרת תואר ראשון במדעי הרוח באוניברסיטה העברית. אבישג אחראית על ניהול הפעילות הכספית של מרכז אפריקה ועל ניהול משאבי האנוש של המרכז. במקביל, אבישג היא המתאמת האקדמית של התכנית הבין-אוניברסיטאית ללימודי אפריקה.
ליצירת קשר: [email protected]

אור ביננפלד

אור ביננפלד

רכזת פרויקטים והתמחויות

אור היא סטודנטית תואר שני לפוליטיקה וממשל עם התמחות באפריקה, לאחר שלמדה תואר ראשון בעבודה סוציאלית במכללת ספיר במסלול הבינלאומי. במסגרת לימודייה עשתה אור הכשרה מעשית בת חצי שנה באנגולה וכיום אור אחראית במרכז על קורס 'אפריקה ואקטיביזם' ועל פרויקט ההתמחויות באפריקה
ליצירת קשר: [email protected]

סתיו כריים

סתיו כריים

רכזת מדייה ואירועים

סתיו כריים היא סטודנטית לתואר ראשון בתכנית הבין-אוניברסיטאית ללימודי אפריקה ובמחלקה לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן-גוריון. סתיו החלה לעבוד במרכז אפריקה בשנת 2018. סתיו אחראית על עולם המדייה של המרכז ועל הפקת וניהול אירועים.
ליצירת קשר: [email protected]

נעה גלוסקינוס

נעה גלוסקינוס

הפקת אפרוסינימה ועריכת 'השבוע באפריקה'

נעה גלוסקינוס היא סטודנטית לתואר ראשון בתכנית הבין-אוניברסיטאית ללימודי אפריקה ובמחלקה למזרח תיכון באוניברסיטת בן-גוריון. תמר החלה לעבוד במרכז אפריקה בשנת 2018 ומאז היא אחראית על סדרת הסרטים "אפרוסינמה" ועל עריכת השבועון 'השבוע באפריקה'.
ליצירת קשר: [email protected]