ארכיון: מרץ 2020

קישור לכתבה

יבגני צרפ

רביעי, מרץ 25, 2020

יבגני הוא בעל תואר ראשון בהיסטוריה ואמנות ותואר שני בהיסטוריה מטעם אוניברסיטת בן-גוריון. נכון לעכשיו, יבגני הוא מועמד לדוקטורט במחלקה להיסטוריה ומחקריו מתמקדים במחלות שינה בגאנה. יבגני הוא עורך עלון החדשות השבועי 'השבוע באפריקה', וכן הוא אחראי על הידיעון החודשי של המרכז, בו אנו מפרסמים כנסים, אירועים ופעילויות של המרכז ושל שותפינו.
מייל ליצירת קשר: [email protected]

קישור לכתבה

שחר ליבנה

שלישי, אוקטובר 31, 2017

שחר היא בעלת תואר ראשון בלימודי אפריקה והיסטוריה מטעם אוניבריסטת בן גוריון. כיום, שחר הינה סטודנטית ל- MEM ברפואת חירום, מוכנות ותגובה למקרי חירום ואסונות. כמו כן, שחר פועלת כעוזרת ההוראה בקורס "אפריקה ואקטיביזם", ומתאמת את תוכנית ההתמחויות של המרכז. בנוסף היא גם עוזרת בארגון אירועים וכנסים שהמרכז מקיים.
מייל ליצירת קשר: [email protected]

קישור לכתבה

פרופ' לין שלר

שלישי, מרץ 29, 2016

פרופ' לין שלר מכהנת כפרופסור במחלקה לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן גוריון, מנהלת את מרכז אפריקה ע"ש תמר גולן וכן ראשת התכנית הבין-אוניברסיטאית ללימודי אפריקה.
מחקריה של לין עוסקים בהיסטוריה של לאומיות באפריקה, עיור ופיתוח בין לאומי בתקופה הפוסט קולוניאלית, עם מומחיות מיוחדת על ניגריה. היא בוחנת את המפגשים הקולוניאליים והפוסט-קולוניאליים בין חברות אפריקאיות ומערביות. פרופ' שלר פרסמה וערכה ספרים ומאמרים רבים הנוגעים לעיור, דקולוניזציה, לאומיות, פיתוח, ספורט וספרות באפריקה. המחקר הנוכחי שלה עוסק בקשר בין ניגריה וישראל בשנות ה60.

אימייל: [email protected]

קישור לכתבה

נגה מילר

שבת, מרץ 12, 2016

נגה היא נגה מילר היא בוגרת תואר ראשון בביולוגיה מאוניבריסטת בן-גוריון. תחומי האחריות שלה במרכז כוללים פעולות משאבי אנוש ותקציב. נגה אחראית על ניהול הפעילות הכספית של מרכז אפריקה וכן על ניהול משאבי האנוש של המרכז. במקביל, נגה היא המתאמת האקדמית של התכנית הבין-אוניברסיטאית ללימודי אפריקה.
ליצירת קשר: [email protected]

קישור לכתבה

סתיו כריים

רביעי, מרץ 9, 2016

סתיו כריים היא סטודנטית לתואר ראשון בתכנית הבין-אוניברסיטאית ללימודי אפריקה ובמחלקה לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן-גוריון. סתיו החלה לעבוד במרכז אפריקה בשנת 2018. סתיו אחראית על עולם המדייה של המרכז ועל הפקת וניהול אירועים.
ליצירת קשר: [email protected]

קישור לכתבה

שחר פירר

ראשון, ינואר 31, 2016

שחר פירר היא בוגרת תואר ראשון בספרות אנגלית והיסטוריה כללית מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. שחר החלה את עבודתה במרכז אפריקה בשנת 2018. שחר אחראית על ניהול צוות העובדים והפעילות השוטפת של מרכז אפריקה הכוללת תכנון אירועים וכנסים, ארגון הסיור הלימודי ליבשת אפריקה, טיפול בתקציב המרכז ועוד.

ליצירת קשר: [email protected]

קישור לכתבה

נעה גלוסקינוס

רביעי, דצמבר 23, 2015

נעה גלוסקינוס היא סטודנטית לתואר ראשון בתכנית הבין-אוניברסיטאית ללימודי אפריקה ובמחלקה למזרח תיכון באוניברסיטת בן-גוריון. נעה החלה לעבוד במרכז אפריקה בשנת 2018 ומאז היא אחראית על סדרת הסרטים "אפרוסינמה" וכן אחראית על אירועים במרכז ופרויקטים כמו פורום לתארים מתקדמים.
ליצירת קשר: [email protected]bgu.ac.il