ארכיון: נובמבר 2022

קישור לכתבה

תמר בר-דב

יום ראשון, נובמבר 13, 2022

תמר היא סטודנטית שנה שנייה לתואר ראשון. היא משלבת לימודים בתוכנית הבין אוניברסיטאית ללימודי אפריקה עם לימודי פוליטיקה וחברה אירופית וניהול. במרכז אפריקה, תמר אחראית על פרוייקטים ואירועים חברתיים של המרכז ומסייעת לכל בשוטף.
[email protected]

קישור לכתבה

דולב צייטלין

יום שני, נובמבר 7, 2022

דולב הוא סטודנט שנה שנייה לתואר ראשון. הוא משלב לימודים בתוכנית הבין אוניברסיטאית ללימודי אפריקה עם לימודי גיאוגרפיה ופיתוח סביבתי. במרכז אפריקה, דולב אחראי על ניהול המדיות החברתיות כמו גם על סיוע בהוצאה לפועל של כנסים ואירועים שונים באופן שוטף.
mailto:[email protected]

קישור לכתבה

כרמית וולברג

יום חמישי, נובמבר 3, 2022

כרמית היא בעלת תואר ראשון ושני בפוליטיקה וממשל מטעם אוניברסיטת בן גוריון. כיום, כרמית היא דוקטורנטית במחלקה לפוליטיקה וממשל, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה ומרכז אפריקה ע"ש תמר גולן. מחקריה מתמקדים באקטיביזם ותנועות חברתיות ביבשת אפריקה והתפוצות האפריקאיות. כרמית משמשת כעוזרת הוראה בקורס אפריקה ואקטיביזם ועורכת של העלון השבועי של מרכז אפריקה "השבוע באפריקה", ושל המגזין החודשי של המרכז.
[email protected]

קישור לכתבה

גל ויסל

יום חמישי, נובמבר 3, 2022

גל הוא סטודנט שנה שלישית לתואר ראשון. הוא משלב לימודים בתכנית הבין אוניברסיטאית ללימודי אפריקה עם לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה. במרכז אפריקה, גל אחראי על פרויקט הקולנוע האפריקאי "אפרוסינמה", ועל תחזוק ותפעול האתרים של המרכז. בנוסף, גל עוזר לארגן ולהוציא לפועל אירועים שונים של המרכז.
[email protected]

קישור לכתבה

פרופ' לין שלר

יום שלישי, מרץ 29, 2016

פרופ' לין שלר מכהנת כפרופסור במחלקה לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן גוריון, מנהלת את מרכז אפריקה ע"ש תמר גולן וכן ראשת התכנית הבין-אוניברסיטאית ללימודי אפריקה.
מחקריה של לין עוסקים בהיסטוריה של לאומיות באפריקה, עיור ופיתוח בין לאומי בתקופה הפוסט קולוניאלית, עם מומחיות מיוחדת על ניגריה. היא בוחנת את המפגשים הקולוניאליים והפוסט-קולוניאליים בין חברות אפריקאיות ומערביות. פרופ' שלר פרסמה וערכה ספרים ומאמרים רבים הנוגעים לעיור, דקולוניזציה, לאומיות, פיתוח, ספורט וספרות באפריקה. המחקר הנוכחי שלה עוסק בקשר בין ניגריה וישראל בשנות ה60.

אימייל: [email protected]

קישור לכתבה

שחר פירר

יום ראשון, ינואר 31, 2016

שחר פירר היא בוגרת תואר ראשון בספרות אנגלית והיסטוריה כללית מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. שחר החלה את עבודתה במרכז אפריקה בשנת 2018. שחר אחראית על ניהול צוות העובדים והפעילות השוטפת של מרכז אפריקה הכוללת תכנון אירועים וכנסים, ארגון הסיור הלימודי ליבשת אפריקה, טיפול בתקציב המרכז ועוד.

מייל ליצירת קשר: [email protected]